Baltic Residence FCIDobermann Kennel

ERIS Baltic Residence

Ojciec Jovanotti Unreachables
Matka Paradiz Ronado SARINA
Data urodzenia 17.04.2017
  • Młodzieżowy Champion Polski
  • Champion Polski

HD - A (PL)

vWD N/N – czyste (po rodzicach)

Polskie testy hodowlane

Cardio 2019 - normal

Jovanotti UnreachablesPolish Champion HD-B (D) vWD - clear Dilute D/D black dominant DCM DNA negative Cardio - free (2016) Eyes diseases free BH AdPr ZTP V1A IPO 1
Ninette della Sinvessa
Ca'Stellamaris Corinne
Antares
Indiana del Diamante Nero
Paradiz Ronado SARINACh. PL, UA, LT, MD, Basabarei, Grand Ch.MD, Grand Ch. Basabarei, Mł.Ch.PL, Zw.MD'14, Ch.Klubu MD, HD-A, Cardio-wolna
SENSEI di CampovalanoCh.Włoch, AIAD, Trofeo Triveneto - Best Brown Male, Multi CAC, CACIB, PHTCL/PHPV, CARDIO - wolny, HD-A, ENCI 2, ZTP 1A
ATHOR di CampovalanoIDC Sg., INT.Ch., Ch.ITA, ZTPV1B, SchH1
FARAH di CampovalanoIDC Sgn., AIAD Sgn.
HISTERED della Fortezza VecchiaAIAD Ch., IPO, ZTP1B, SchH1
PRETTYRED della Fortezza VecciaCh.ITA, Ch.Ripr., ZTP1A, HD-B, SchH1
Paradiz Ronado JEUNESSEMł.Ch.San Marino, Finalistka Światowa Wystawa Psów 2011 - Exc.3 - klasa otwarta - Światowa Wystawa Psów - Paryż 2011 res.CACIB, 4xCAC, Najlepsza Suka, 2 x BOB, BIG-4, PHTVL/PHPV - wolna, IPO1, HD-A
ENZO v.d. DonauhoeveWorld Winner, INT.Ch., Ch.LUX, Dutch, Winner: Belgian, Amsterdam, KCM, J.Ch.VDH, Dutch, Lux, HD-A, IPO, ZTPV1A
NITRO del Rio BiancoMulti Ch.,AIAD Sg., Ch.ITA, DV, IDC, Bundes, AIAD JSg., IPO, ZTPV1A, HD-B
XENIA v.d. DonauhoeveHD-A
Paradiz Ronado SONATAMł.Ch.Holandii, HD-B
Smart Wood Hills ELLINGTON GARRYJCh.RUS, Ch.RUS, BLR, Club RUS, BLR, Grand Ch., HD-A, IPO1, ZTPV1A
Paradiz Ronado KASSIOPEACh.RUS, J.Ch.RUS, vice J.Winner-Eurasia 2004, Cardio-wolny, HD-A
Data Ranga Miasto Sędzia Klasa Ocena Tytuł
14.07.2019 CWC Gdynia Elżbieta Chwalibóg (PL) Otwarta Exc. 1 CWC, BOS
09.09.2018 CACIB Kołobrzeg Jurate Butkiene (LT) Pośrednia Exc. 1 CWC, res. CACIB
02.09.2018 CWC Słupsk Aleksander Skrzyński (PL) Pośrednia Exc. 1 CWC, BOB
01.09.2018 CWC Słupsk Magdalena Kozłowska (PL) Pośrednia Exc. 1 CWC
05.08.2018 CACIB Sopot Anatoli Zhuk (BY) Młodzieży Exc. 1 Junior Winner, Best Junior
04.08.2018 CACIB Sopot Simon Oliver (HU) Młodzieży Exc. 1 Junior Winner, Best Junior
07.07.2018 CWC Gdynia Adam Ostrowski (PL) Młodzieży Exc. 1 Junior Winner, Best Junior, BOB
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
09.09.2018 CACIB KOŁOBRZEG (PL)
09.09.2018 CACIB KOŁOBRZEG (PL)
09.09.2018 CACIB KOŁOBRZEG (PL)
09.09.2018 CACIB KOŁOBRZEG (PL)
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence
ERIS Baltic Residence